Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 31 grudnia 2024 (wtorek)

Kierownik budowy w budownictwie stalowym - Herzberg, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 18.06.2024
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Hoffmann Herzberger Stahlbau GmbH
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1199211865-S

Miejsce pracy: Anhalter Str. 148A, 04916 Herzberg, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Wsparcie zespołu jako rzetelny kierownik budowy na budowach regionalnych i krajowych.

- Około 80% pracy biurowej, w tym zarządzanie dokumentacją projektową i koordynacja prac budowlanych.

- Około 20% pracy na budowie, obejmującej nadzór i kontrolę realizowanych prac.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 19.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik budowy
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Szkolenie lub doświadczenie jako technik budowlany, mistrz rzemieślnik, technik lub inżynier budownictwa lądowego.
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
- Prawo jazdy kategorii B.
- Dobra znajomość j. niemieckiego (minimum B2)

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma „Hoffmann Herzberger Stahlbau GmbH” została założona w 1991 roku i może pochwalić się ponad 25-letnią tradycją, w której średnio 30 pracowników miało stabilną pracę. Rynek zbytu firmy znacznie się rozwinął w ostatnich latach. Firma realizowała projekty budowlane zarówno w nowych, jak i starych krajach związkowych, we Francji i Austrii. Ze względu na duże zapotrzebowanie rynku i korzystne połączenie konstrukcji stalowej z konstrukcją okienno-drzwiową w 1994 roku powstała druga firma „Erwin Hoffmann Metallbau GmbH”.
Początkowo zakres usług na okna, drzwi i bramy z tworzywa sztucznego był zwykle ograniczone do osób prywatnych, ale wkrótce rozpoczęła się wewnętrzna produkcja wyrobów aluminiowych, a obecnie klienci to głównie firmy i sektor publiczny.
Kurs na przyszłość obu firm został wyznaczony wraz z uruchomieniem nowych hal produkcyjnych w latach 2002/2011, rozszerzeniem zakresu usług oraz rozpoczęciem praktyk zawodowych.
Adres: E-mail: e.hoffmann@stahlbau-herzberg.de

Hoffmann Herzberger Stahlbau GmbH
Pan Hoffmann
Anhalter Str. 148 a
04916 Herzberg, Elster
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: Cv, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: E-mailem, pocztą, osobiście

opublikowano: 2024-06-19
ostatnia zmiana: 2024-09-06