Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pilot testowy drona - Welzow, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 17.06.2024
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: MINTMASTERS GmbH
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1199207208-S

Miejsce pracy: Poststr. 3, 03119 Welzow, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Planowanie, wykonywanie, ocena i dokumentowanie lotów testowych - ocena wydajności i funkcjonalności naszych BSP (Bezzałogowy Statek Powietrzny).

Współpraca z zespołem inżynierskim - wsparcie w rozwoju i prototypowaniu nowych rozwiązań.

Przeprowadzanie testów funkcjonalnych i dostawczych systemów klienta - zapewnienie bezpiecznego działania i funkcjonalności, w tym obsługa ładunku.

Prezentacje i szkolenia produktowe - prowadzenie prezentacji i szkoleń dla klientów krajowych oraz międzynarodowych.

Wykonywanie lotów kontraktowych - gromadzenie danych i pomiary zgodnie z ustalonymi protokołami i wytycznymi.

Samodzielne wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych - dbanie o sprawność techniczną BSP.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 18.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali operatorzy urządzeń do rejestracji i transmisji obrazu i dźwięku
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Doświadczenie jako pilot drona - preferowane doświadczenie w operacjach multicoptera, ewentualnie jako pilot helikoptera modelarskiego lub drona wyścigowego.
- Podstawowa wiedza techniczna - znajomość dronów i elektroniki.
- Gotowość do podróży - krajowych i zagranicznych.
- Biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego - w mowie i piśmie; znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.
- Umiejętność skutecznej komunikacji z zespołem i klientami.
- Licencja na drona - A1/A3 i A2, potwierdzająca umiejętność obsługi dronów w różnych kategoriach.
- Prawo jazdy kategorii B

Krótki opis działalności gospodarczej: Mintmasters GmbH z siedzibą w Welzow pomiędzy Berlinem a Dreznem to innowacyjna firma specjalizująca się m.in. w opracowywaniu rozwiązań w zakresie ochrony przed klęskami żywiołowymi. Naszą misją jest ochrona ludzi i społeczności przed klęskami żywiołowymi, awariami technologicznymi i innymi zagrożeniami.
Adres: Wyślij swoją aplikację (wraz z możliwą datą rozpoczęcia i oczekiwaniami dotyczącymi wynagrodzenia) na adres team@mintmasters.de Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki, angielski
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: E-mailem

ostatnia zmiana: 2024-06-26