Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 17 września 2024 (wtorek)

Montaż elementów w zakładzie produkcyjnym (bawaria, niemcy) - Bawaria, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 13.06.2024
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pracodawca: EXBUD KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: : StPr/24/1506

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Bawaria, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca wymaga koncentracji, wykonania odpowiedniej ilości produktów na zmianę lub godzinne w pozycji stojącej.
Zakres pracy to montaż oringów, elementów gumowych na plastikowe , zakładanie śrub ,tulejek metalowych do obudów plastikowych , skręcanie wkrętakiem elektrycznym opasek sciągających, wkładanie części do maszyny wykonującej zgrzewanie plastiku lub wciskanie wstępnie zamontowanych śrub czy tez tulejek oraz kontrola i pakowanie wykonanych części.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 13.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 56 PLN
Opis wynagrodzenia: Stawka od 13 euro/h + 1 euro dodatku za nocną zmianę.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pozostali monterzy gdzie indziej niesklasyfikowani
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Zaangażowanie i chęci do pracy

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: meldunek w Polsce, mile widziane: uprawnienia na wózki widłowe (UDT), osoby z samochodem.

Firma oferuję: legalne, długofalowe zatrudnienie w ramach umowy o pracę na kontraktach prowadzonych przez nas od blisko 30 lat, wynagrodzenie dla osób bez doświadczenia staruje od 13 euro/h + 1 euro dodatku za nocną zmianę, podwyżka po okresie próbnym +1 euro/h. Terminowe wynagrodzenie wypłacane w Euro do 10-tego każdego miesiąca, urlop wypoczynkowy płatny w Euro, bezpłatne zakwaterowanie (z dostępem do Internetu), dojazd do pracy, narzędzia, odzież pracowniczą oraz środki BHP, pracę w hali przez cały rok, niezależnie od pogody, wsparcie polskiego kierownika na każdym etapie współpracy w pracy, w urzędzie, u lekarza itp. Pełne ubezpieczenie w ZUS oraz oddelegowanie w ramach A1, podatki od wynagrodzeń odprowadzane są w Niemczech, dodatkowe ubezpieczenie na życie UNIQA. Możliwość ubiegania się o zwrot podatku w Niemczech.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dn. 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) informuję, że:
1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Firma EXBUD Mobility Sp. z o.o. reprezentowana przez Prezesa Zarządu, 25-561 Kielce, ul. Piwowarska 30.
2.Kontakt z Inspektorem Danych Osobowych: e-mail: it@abi-net.pl
3.Klauzula informacyjna znajduje się na stronie: www.exbud.pl

NIP: 9592021732
REGON: 38265309700000
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
Adres: Peryferyjna 23, 25-562 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 518 480 600
E-mail: aldona.grodzinska@exbud.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - Wskazany kontakt telefoniczny: 518 480 600 lub przez e-mail: aldona.grodzinska@exbud.pl

opublikowano: 2024-06-13
ostatnia zmiana: 2024-09-06