Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 30 października 2024 (środa)

Pracownik utrzymania zieleni - Herten, Holandia

Kraj: Holandia

Data dodania: 03.06.2024
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: AB werkt Service V B.V.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: : WBS 1740224

Miejsce pracy: Mussenberg 5, 6049 GZ Herten, Holandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca przy utrzymywaniu publicznych terenów zielonych - ogrodów publicznych i rabat kwiatowych – pielenie chwastów (praca z motyką), usuwanie odpadów zielonych, utrzymywanie czystości, koszenie kosą spalinową. Praca zespołowa.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 06.06.2024
Data zakończenia: 30.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 13,68 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia:
  • bez nałogów

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w pracy przy kwiatach/utrzymaniu zieleni/sektorze rolno-ogrodniczym.

Krótki opis działalności gospodarczej: Agencja Pracy Tymczasowej specjalizująca się w zatrudnianiu pracowników w rolnictwie, przemyśle spożywczym, logistyce, produkcji i architekturze krajobrazu.
Adres www: https://www.ab-werkt.nl/getintouch/
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z EOG
Adres: Tel. 85 74 97 235
WUP w Białymstoku
ul. Pogodna 22
15-354 Białystok
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: linda.matthijssen@uwv.nl – w tytule emaila proszę wpisać - WBS 1740224
do wiadomości:
email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl

opublikowano: 2024-06-05
ostatnia zmiana: 2024-09-06