Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Nauczyciel/nauczycielka edukacji poza formalnej - Tallinn, Estonia

Kraj: Estonia

Data dodania: 29.05.2024
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: ROBOGO MTÜ
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: : 1576399

Miejsce pracy: Lasnamäe linnaosa, Liikuri tn 42-51, 13618 Tallinn, Estonia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć pedagogicznych z dziećmi i młodzieżą (wiek uczestników 1-18 lat) w trybie nieformalnym.
Data rozpoczęcia: 01.08.2024
Data zakończenia: 01.08.2025
Wynagrodzenie brutto: od 16 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pozostali specjaliści nauczania i wychowania gdzie indziej niesklasyfikowani

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia:
  • bez nałogów

Wymagania pożądane

  • średnie zawodowe 4-letnie, pedagogiczne, kierunek: psychologiczny
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu zajęć pedagogicznych/ w pracy z dziećmi (opiekun/ka, korepetytor/ka, animator/ka, opiekun/ka obozowy/a) w wieku od 1 do 18 lat (w minigrupach), mile widziane - dobra znajomość robotyki, doświadczenie z układaniem klocków Lego, zainteresowanie technologią (inżynieria, budownictwo).
Wiedza nt. min. jednego z obszarów:
➜ nowe technologie (AI, VR, AR, MR, kartografia, drony)
➜ medycyna (pogotowie ratunkowe, lekarze, pielęgniarki)
➜ projektowanie (architektura, projektowanie komputerowe)
➜ nauki przyrodnicze (geografia, fizyka, chemia, biologia, astronomia, nauki o środowisku)
➜ media (dziennikarstwo, blogowanie, filmowanie, hosting)
➜ plastyka (praca ręczna, praca z różnymi materiałami)
➜ nauki ścisłe (matematyka, geometria)
➜ IT (informatyka, komputery, programowanie, strony internetowe)
➜ nauki humanistyczne (historia, psychologia, umiejętności miękkie, nauki społeczne)
➜ języki (umiejętność dobrego i kreatywnego pisania)
➜ wiedza społeczna (przepisy ruchu drogowego, sądy, służby celne, policja)

Krótki opis działalności gospodarczej: Organizacja pozarządowa zajmująca się edukacja poza formalną dzieci i młodzieży.
Adres www: http://www.ogogo.ee
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: +372 660 6040 – kontakt do pracodawcy
Kontakt do doradcy EURES:
Tel. 85 74 97 235
WUP w Białymstoku,
ul. Pogodna 22
15-354 Białystok
Zobacz na mapie
Język aplikacji: rosyjski
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny
Sposób przekazania dokumentów: Pracodawca: e-mail: info@robogo.ee
Doradca EURES: email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl – w tytule emaila proszę wpisać - Estonia – Nauczyciel/Nauczycielka edukacji poza formalnej

ostatnia zmiana: 2024-06-19