Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Optyk precyzyjny - Jena, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 24.05.2024
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Randstad Deutschland GmbH & Co. KG Geschäftsstelle Jena
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10001-1000248308-S

Miejsce pracy: Rathausgasse 4, 07743 Jena, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Twoje zadania:

- Produkcja precyzyjnych elementów optycznych o kulistych lub płaskich powierzchniach funkcjonalnych: Tworzenie wysokiej jakości komponentów optycznych zgodnie z wymaganiami technicznymi i standardami firmy.

-Polerowanie końcowe i korekta polerowania maszyną dźwigniową: Precyzyjne wykończenie i korekta powierzchni optycznych przy użyciu specjalistycznych maszyn dźwigniowych, zapewniając najwyższą jakość produktu końcowego.

- Przygotowanie technologii maszyn zgodnie ze zleceniem produkcyjnym: Konfiguracja i ustawienie maszyn produkcyjnych zgodnie z wymaganiami danego zlecenia, aby zapewnić optymalną wydajność i jakość.

- Sprawdzenie wyniku produkcji poprzez oględziny lub pomiar: Przeprowadzanie dokładnych kontroli jakości wytworzonych komponentów, wykorzystując zarówno wizualne inspekcje, jak i precyzyjne narzędzia pomiarowe.

-Wykrywanie błędów w trakcie i po przetwarzaniu oraz wyprowadzanie ulepszeń: Identyfikowanie i analizowanie błędów produkcyjnych, wprowadzanie niezbędnych korekt oraz propozycje usprawnień w procesach produkcyjnych, aby stale podnosić jakość i efektywność.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 27.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 18 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: inżynier optyk
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (A2/B1)
- Posiadanie odpowiedniego wykształcenia technicznego oraz zdolności do pracy na stanowisku optyka precyzyjnego.
- Doświadczenie w obsłudze polerek dźwigniowych, polerowaniu elementów optycznych i delikatnym obchodzeniu się z różnymi rodzajami szkła: Praktyczna umiejętność obsługi specjalistycznych maszyn polerskich oraz doświadczenie w pracy z różnymi rodzajami materiałów optycznych.
- Preferowana praktyczna wiedza z zakresu stosowania technologii pomiarów interferometrycznych do testowania i oceny jakości optyki.
- Umiejętność efektywnego korzystania z systemów komputerowych, szczególnie tych opartych na systemie Windows.
- Oczekujemy odpowiedzialnego podejścia do pracy oraz wysokiego poziomu zaangażowania w realizację powierzonych zadań.
-Wymagamy precyzyjnego i niezawodnego podejścia do wykonywanych obowiązków, dbając o najwyższą jakość wykonania.
- Gotowość do pracy na 2 lub 3 zmiany: Gotowość do elastycznego dostosowania się do wymagań dotyczących pracy na różnych zmianach czasowych

Krótki opis działalności gospodarczej: Grupa Randstad jest wiodącym dostawcą usług personalnych w Niemczech. Randstad oferuje firmom z różnych branż kompleksowe koncepcje obsługi personalnej. Oprócz klasycznego zatrudnienia tymczasowego, w portfolio Randstad znajdują się obszary biznesowe usług profesjonalnych, pośrednictwa pracy, rozwiązań HR i usług wewnętrznych.
Sposób aplikowania: do agencji
Adres: E-mail: sina.ugolnikow@randstad.de
Telefon: +49 3641 58020

Randstad Deutschland GmbH & Co. KG Geschäftsstelle Jena
Frau Sina Ugolnikow
Zentrum
Rathausgasse 4
07743 Jena
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: Cv, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: E-Mailem
przez telefon
pocztą
osobiście

ostatnia zmiana: 2024-06-19