Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 31 grudnia 2024 (wtorek)

Kucharz - Kolkwitz, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 23.05.2024
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Hotel & Restaurant Haus Irmer Inh. Christine Irmer
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1197497832-S

Miejsce pracy: Berliner Str. 88, 03099 Kolkwitz, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do Twoich zadań należy:
- przyjmowanie oraz składowanie zapasów do magazynu;
- przygotowywanie posiłków;
- przestrzeganie norm higieny oraz bezpieczeństwa w kuchni;
- przygotowywanie potraw do kuchni a la carte, bufety oraz uroczystości;
- kreatywny udział w komponowaniu menu;
- prace porządkowe w całej kuchni;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 24.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 12,41 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: kucharz*
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego (B1). Punktualność, niezawodność, dokładność, praca zespołowa.

Krótki opis działalności gospodarczej: Hotel wraz z własną restauracją.
Adres: Hotel & Restaurant Haus Irmer Inh. Christine Irmer
Frau Mahler
Berliner Str. 88
03099 Kolkwitz, Niederlausitz
tel.+49 355 355419118
E-mail: info@haus-irmer.de
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: Pocztą, osobiście.

opublikowano: 2024-05-24
ostatnia zmiana: 2024-09-06