Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik drogowy (brygadzista) układanie asfaltu - Kinding, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 23.05.2024
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi
Pracodawca: Pusch Bau GmbH & Co. KG
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany, angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1197475669-S

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: 85125 Kinding, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - kierowanie zespołem
- prace budowlane zgodnie z planem
- koordynacja podwykonawców
- wdrożenie niezawodnego zarządzania czasem
- dyspozycja materiału i maszyn
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 23.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pomocniczy robotnik drogowy
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu dobrym
- ukończone szkolenie/kurs z zakresu inżynierii lądowej
- doświadczenie w budownictwie drogowym i inżynierii lądowej

Krótki opis działalności gospodarczej: średniej wielkości przedsiębiiorstwo prowadzące roboty związane z budową dróg i autostrad
Adres www: www.puschbau.de
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z EOG
Adres: kandydaci spoza Niemiec proszeni są o przesyłanie dokumentów do niemieckiego
urzędu pracy na email: ZAV.Customer-Center-114@arbeitsagentur.de (z dopiskiem: HWT_049) oraz do wiadomości doradcy EURES w WUP Łódź:
m.lewandowski@wup.lodz.pl
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki, angielski
Wymagane dokumenty: cv i świadectwa
Sposób przekazania dokumentów: email

ostatnia zmiana: 2024-06-14