Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Specjalistyczne sprzątanie - Frankfurt nad Menem, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 30.04.2024
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: Alaska Alicja Skarżyńska
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: : StPr/24/1711

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzątanie specjalistyczne serwerowni - Niemcy Frankfurt nad Menem.
Około 160 godzin w miesiącu, praca w godzinach: 8.00-16.00, na dłuższy okres.
Pracodawca zapewnia nocleg, wyżywienie we własnym zakresie.
Oferta dostępna w sali B.
Kontakt z pracodawcą - tel.: 534 705 707.

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 60 do 60 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto/godz.
Zawód: pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani
Typ propozycji: pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: brak wymagań

NIP: 1231514142
REGON: 522246754
Adres: Szymanowskiego 24, 05-520 Konstancin-Jeziorna, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Skarżyńska
Nr telefonu: 534 705 707
Język aplikacji: niemiecki, polski, angielski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon