Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik produkcji (przetwórstwo mięsa) - Grannagh, Waterford, Irlandia

Kraj: Irlandia

Data dodania: 25.04.2024
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu
Pracodawca: DAWN MEATS
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: : 2323706

Miejsce pracy: Grannagh, Waterford, Irlandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Główne obowiązki:
- praca w różnych obszarach fabryki, wsparcie zespołu produkcyjnego,
- praca w dynamicznym tempie m.in. przy linii produkcyjnej,
- pakowanie mięsa według specyfikacji klienta,
- utrzymywanie porządku w magazynie (przestrzeganie zasad BHP).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 09.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 12,7 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pracownik produkcji
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Krótki opis działalności gospodarczej: Dawn Meats jest dostawcą produktów spożywczych. Firma założona w 1980 roku z siedzibą w Waterford w Irlandii, posiada biura w 7 krajach. Dawn Meats oferuje wołowinę, jagnięcinę, burgery, przekąski, klopsiki, steki z grilla i kofty dla krajowych i międzynarodowych supermarketów, firm gastronomicznych i produkcyjnych.
Adres www: https://www.dawnmeats.com/
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z EOG
Adres: Gavin.Caird@welfare.ie Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: CV na adres e-mial do doradcay EURES