Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Hydraulik - Praca na terenie Niemiec, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 28.03.2024
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: DELWRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne, kierunek: Hydraulik

Numer oferty: : StPr/24/0849

Miejsce pracy: Praca na terenie Niemiec, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Montaż, konserwacja i naprawa systemów hydraulicznych. Zapewnienie prawidłowego działania instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i gazowych. Znajomość obowiązujących przepisów dotyczących instalacji i najnowszych trendów i technologii w dziedzinie hydrauliki.
Wykonywanie pomiarów, sprawdzanie ciśnienia i przepływu wody czy gazu.
- Firma zapewnia: bezpłatne zakwaterowanie oraz dojazd do miejsca pracy i z miejsca pracy; samochód służbowy oraz narzędzia pracy.
- Miejsce wykonywania pracy: Praca na terenie Niemiec (różne miejscowości)
- Zlecenie wykonywane w godzinach: 6:00-16:00. Zlecenie wykonywane również w soboty w zależności od zapotrzebowania.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 28.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 71 do 81 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 71 do 81 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na 1 rok, z możliwością podpisania kolejnej umowy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
Zawód: hydraulik
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Hydraulik (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne, kierunek: Hydraulik

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zawodowe kierunkowe: Hydraulik. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata w zawodzie hydraulika. Mile widziane uprawnienia wodne lub gazowe. Mile widziana umiejętność montażu orurowania, konserwacji WOD-KAN, naprawy i modernizacji różnych instalacji wodnych i gazowych. Mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu min. A2 w mowie i piśmie.

NIP: 8952238322
REGON: 521243601
Krótki opis działalności gospodarczej: POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA. POZOSTAŁE DRUKOWANIE.
Adres www: http://delwro.pl
Adres: 51-203 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Bartosz Bartoszewicz
Nr telefonu: 885-958-055
E-mail: bartosz.bartoszewicz@delwro.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt telefoniczny (8:00-16:00) (Tel. 885-958-055) lub e-mail: bartosz.bartoszewicz@delwro.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: Kontakt telefoniczny (8:00-16:00) (Tel. 885-958-055) lub e-mail: bartosz.bartoszewicz@delwro.pl, Godziny : 8:00-16:00