Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Zbrojarz/ betoniarz/ suwnicowy - Eisenfeld, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 04.03.2024
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: ANTHEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: : StPr/24/2210

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Eisenfeld, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Produkcja prefabrykatów betonowych, praca przy nowoczesnych liniach produkcyjnych, praca z rysunkiem technicznym na stanowiskach specjalistycznych. Praca od poniedziałku do soboty w godzinach 6-16, 14-24, 8-14. (według ustalonego grafiku). Praca w Niemczech. Zatrudnienie jest oferowane przez Agencję, nie bezpośrednio przez pracodawcę.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 04.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 12 000 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie około 2 680,00 euro miesięcznie - 16 euro /h.
Pracodawca oferuje:
- noclegi są bezpłatne,
- pomoc w organizacji wyjazdu,
- ubranie robocze,
- jednorazowy zwrot kosztów przyjazdu,
- pomoc w uzyskaniu tzw. "kindergeld".
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali betoniarze, betoniarze zbrojarze i pokrewni
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Wymagania pożądane

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy na prefabrykatach, mile widziane uprawnienia na suwnicę, mile widziana znajomość rysunku technicznego.

NIP: 6112795054
REGON: 36996280700000
Nr KRAZ: 24085
Adres: Leszczyńskiego 4/25, 50-078 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 798 665 905
E-mail: rekrutacja@antheawork.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail