Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Spawacz - Grenaa, Dania

Kraj: Dania

Data dodania: 28.02.2024
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi
Pracodawca: HSM INDUSTRI A/S
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: spawanie
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 6003525

Miejsce pracy: Bredstrupvej 50, 8500 Grenaa, Dania Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: HSM INDUSTRI A/S, Grenaa, Dania, poszukuje zaangażowanych spawaczy z doświadczeniem, dobrymi umiejętnościami, z certyfikatami 141 TIG i 138/136 MAG - dbających o standardy, do stałego zatrudnienia w Grenaa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 180 DKK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: spawacz
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne, kierunek: spawanie
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Certyfikaty spawalnicze:
ISO 9606-1
ważny certyfikat 141 TIG (stal czarna i nierdzewna)
spoina BW+FW (spoina czołowa i pachwinowa)
Grubość materiału: doświadczenie w spawaniu materiału o grubości od 1 do14 mm
Pozycja: H-L045

ISO 9606-1
ważne 138/136 (MAG)
spoina: BW+FW
grubość materiału >3 mm
pozycja: H-L045 i PF + PE

Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole.
Wysoki standard jakości i bezpieczeństwa.
Wymagane doświadczenie: odpowiednie doświadczenie w spawaniu metodą MIG MAG i TIG

Krótki opis działalności gospodarczej: HSM INDUSTRI A/S zajmuje się produkcją konstrukcji metalowych i ich cżęści. Firma zatrudnia ok. 200 pracowników, zapewnia dobre wynagrodzenie kandydatom posiadającym odpowiednie kwalifikacje. Firma, w której bezpieczeństwo jest najważniejsze.
Adres: pracodawca: hsm@hsm.dk
i do wiadomości doradcy EURES w Polsce (Marcin Lewandowski, WUP Łódź)
m.lewandowski@wup.lodz.pl
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: cv i krótki list motywacyjny
Sposób przekazania dokumentów: email