Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kierowca - SANDE I VESTFOLD, Norwegia

Kraj: Norwegia

Data dodania: 05.02.2024
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: CC TEKSTILSERVICE AS
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 48894622-9c5b-4452-80ac-b64a2b535932

Miejsce pracy: BJØRNSTADVEIEN, 105A SANDE I VESTFOLD, Norwegia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przewóz towarów od/do klientów. Kontrola jakości dostaw z działu. Pozytywne reprezentowanie firmy wobec naszych klientów. Utrzymywanie czystości i porządku w pojazdach i miejscach załadunku. Wykonywanie codziennej rutynowej konserwacji pojazdów. Praca wymagająca niekiedy wysiłku fizycznego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 20.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 200 NOK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: kierowca samochodu dostawczego
Typ propozycji: praca stała
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • bardzo wysoka kultura osobista

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: kierowca

Pozostałe wymagania

  • norweski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Inne wymagania: Wymagane doświadczenie w pracy w branży usługowej i na stanowisku kierowcy - co najmniej 2 lata.
Umiejętność prowadzenia pojazdu w trudnych warunkach klimatycznych, łącznie z sezonem zimowym. Umiejętność pracy z systemem nawigacji. Wykonywanie pracy z zaangażowaniem, punktualność, niezależność, zorganizowanie, niezawodność, precyzja, lojalność, sumienność, wysoka wydajność pracy, elastyczność. Zorientowanie na klienta, pozytywne nastawienie do pracy, wysoka etyka pracy, dobre zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej, towarzyskość. Sprawność i dobra kondycja fizyczna. Dobra orientacja w terenie. Prawo jazdy kat. B i umiejętność obsługi pojazdów z manualną skrzynią biegów. Zwiększona intensywność pracy w szczytowych sezonach.

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma transportowa, wiodący dostawca usług tekstylnych dla dużych i małych przedsiębiorstw, posiada certyfikat ekologiczny.
Adres www: www.CCTEKSTIL.NO
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: Tel. 85 74 97 235
WUP w Białymstoku,
ul. Pogodna 22
15-354 Białystok
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV +referencje
Sposób przekazania dokumentów: email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl – w tytule emaila proszę wpisać - Norwegia – Kierowca