Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Lakiernik proszkowy - Luckau, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 02.02.2024
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: WOLFFKRAN Werk Brandenburg GmbH
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1196874246-S

Miejsce pracy: Frederik-Ipsen-Str. 5, 15926 Luckau, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do Twoich zadań należy:
- ustawianie, uruchomienie i obsługa systemu piaskowania;
- praca zgode ze specyfikacjami, dokumentacją zamówienia oraz rysunkami;
- kontrola działania urządzeń i ocena jakości piaskowania;
- obróbka powierzchniowa róznych elementów stalowych i metalowych przy użyciu środków ściernych;
- prace przygotowywacze i czynności związane z malowaniem;
- sprawdzenie i ocena powłok końcowych;
- odrdzewianie, szlifowanie i otłuszczenie powierzchni;
- zabezpieczenie powierzchni nieprzeznaczonych do malowania.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 05.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 592 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: lakiernik proszkowy
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego (B1)
- prawo jazdy kat B. jest pożądane
- ukończone szkolenie zawodowe jako lakiernik proszkowy/budowlany lub inne podobne
- doświadczenie zawodowe jako lakiernik proszkowy/budowlany lub inne podobne
- (opcjonalnie) uprawnienia na wózki widłowe i/lub uprawnienia na suwnice pomostowe i
bramowe
- podstawowa wiedza nt. obróbki i uszlachetnianie powierzchni
- podstawowa wiedza nt. technologii powlekania.
- wysoki poziom zaangażowania, umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnego myślenia i
działania

Krótki opis działalności gospodarczej: WOLFFKRAN to działający na arenie międzynarodowej producent/ wypożyczalnia żurawi wieżowych z oddziałami w różnych krajach Europy
Adres: Wolffkran Werk Brandenburg GmbH
Pani Jennifer Dillan
Frederik-Ipsen-Str. 5
15926 Luckau, Dolne Łużyce
Adres e-mail:
Strona internetowa pracodawcy:
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: W formie pisemnej
E-mailem
Za pośrednictwem strony internetowej pracodawcy