Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Manager ds. jakości - Guben, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 25.01.2024
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: JACK LINK'S - LSI - Germany GmbH
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany, angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1194743705-S

Miejsce pracy: Gewerbestr. 10, 03172 Guben, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do Twoich zadań należy:
- wydawanie poleceń wszystkim pracownikom w zakładzie w sytuacjach zagrażającym prawu żywnościowemu i bezpieczeństwu produktu;
- reprezentowanie firmy jako osoba kontaktowa w sytuacji pytań dotyczących jakości;
- planowanie i ocenianie audytów wewnętrznych i zewnętrznych;
- tworzene i dostosowywanie testów;
- przygotowanie rocznych wskaźników jakości;
- odpowiadanie na reklamacje, zapytania oraz skargi klientów;
- przeprowadzanie analiz ryzyka (HACCP);
- przeprowadzanie analiz trendów;
- blokowanie i wypuszczanie produktów, półproduktów i towarów przychodzących;
- tworzenie i modyfikowanie procesów szkoleniowych z zakresu BHP i jakości;
- koordynacja równości systemów i dostosowań pomiędzy Zakłady produkcyjne w Ansbach i Guben;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 29.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 60 000 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką roczną
Zawód: kierownik do spraw kontroli jakości
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie w branży spożywczej. Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze zarządzania jakością. Dobra znajomość języka angielskiego (B2). Znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym (B1). Dobra znajomość procesów jakości. Umiejętnośći analityczne. Podstawowa wiedza o raportowaniu i przekazywaniu informacji. Wysoka odpowiedzialność kierownicza. Praca zespołowa, dokladność, motywacja.

Krótki opis działalności gospodarczej: Producent kiełbas oraz wędlin.
Adres: Jack Link´s, LSI – Germany GmbH
Eyber Straße 81
91522 Ansbach
Deutschland
E-mail: bewerbung.guben@jacklinks.com
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: E-mail.