Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Hydraulik (nr 0235) - Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 24.01.2024
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracodawca: DELWRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: : StPr/24/0235

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - prace hydrauliczne - wod-kan, piony, ogrzewanie podłogowe, kotłownie, mieszkaniówka, przemysłówka

praca od godziny 6/7 po 8-10 godz. w ciągu dnia

oferujemy:
darmowe zakwaterowanie, samochód, narzędzia, zjazd co 4-6 tygodni na tydzień
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 24.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 14 000 do 17 000 PLN
Zawód: hydraulik
Typ propozycji: pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Hydraulik
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądane

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagane min. 2 lata doświadczenia zawodowego

NIP: 8952238322
REGON: 521243601
Adres: SEWASTOPOLSKA 2, 51-203 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Gabriela Sajnóg
Nr telefonu: 574-457-685
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt tel. 574-457-685 - p. Gabriela Sajnóg w godz. 8:00-16:00.

Adres prowadzonej rekrutacji:
ul. SEWASTOPOLSKA 2, 51-203 WROCŁAW
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 8:00-16:00