Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Hodowca bydła - Herzberg (Elster), Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 08.01.2024
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Agrargenossenschaft Gräfendorf eG
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1193389658-S

Miejsce pracy: Postbergaer Weg 16, 04916 Herzberg (Elster), Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do Twoich zadań należy:
- dojenie krów i wprowadzanie ich do doju;
- opieka nad młodym bydłem;
- położnictwo i opieka nad świeżo wycielonymi krowami;
- dodatkowe prace w stajni.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 08.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 12,5 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: hodowca bydła
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe jako dojarz/hodowca bydła jest mile widziane. Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym (A2). Podstawowa wiedza nt. opieki i obserwacji zwierząt, karmienia i sprzątania. Mile widziane prawo jazdy kat. L oraz T. Umiejętność pracy zespołowej, dokładność, motywacja.

Krótki opis działalności gospodarczej: Przedsiębiorstwo rolnicze posiadające własne bydło.
Adres: Agrargenossenschaft Gräfendorf eG
Frau Kuke
Postbergaer Weg 16
04916 Herzberg, Elster
tel. +49 3535 3048
E-mail: kuke@agrar-graefendorf.de
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty.
Sposób przekazania dokumentów: E-mail, telefon, pisemnie, osobiście przez stronę pracodawcy.