Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Opiekun osoby starszej w niemczech - Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 04.01.2024
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: ATERIMA EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: : StPr/24/0130

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: opieka nad osobami starszymi wg. zlecenia i posiadanych kwalifikacji
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Data zakończenia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
Opis wynagrodzenia: opieka rezydenta ,
możliwość przedłużenia umowy
Bez znajomości języka 1100 EUR NETTO/miesiąc
w zależności od ilości podopiecznych, ich stanu zdrowia,w zależności od rodzaju pomocy, opieki, zakresu czynności, uzależnione od ilości godzin pracy oraz okresu zatrudnienia,
Zawód: opiekun osoby starszej*
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Opiekun osoby starszej*
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: bez znajomości j. niemieckiego

NIP: 6793167553
Nr KRAZ: 27025
Adres www: www.aterima.pl
Adres: 30-644 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
E-mail: dagmara.skalska@aterima-med.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail