Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Lekarz (medycyna pracy, transportu, medycyna sportowa) - Maribor, Słowenia

Kraj: Słowenia

Data dodania: 21.12.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: Premediko, zdravstvene, trgovske in druge storitve d.o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: Ukończony wydział lekarski., specjalizacja: specjalizacja z medycyny pracy,transportu i sportu.
Znajomość języków: słoweński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: : PC24190

Miejsce pracy: Ljubljanska street 9, Maribor, Słowenia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Badania lekarskie pracowników, studentów (uczniów), kierowców, sportowców, wydawanie zaświadczeń lekarskich. Inne działania z zakresu medycyny profilaktycznej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 15.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: lekarz
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: Ukończony wydział lekarski., specjalizacja: specjalizacja z medycyny pracy,transportu i sportu.
Znajomość języków:
  • słoweński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Ukończony wydział lekarski, specjalizacja z medycyny pracy,transportu i sportu, uprawnienia (licencja) lekarskie. Wymagany język słoweński - poziom dobry. Mile widziana znajomość języka angielskiego - poziom dobry. Mile widziana znajomość języka serbskiego, chorwackiego - poziom podstawowy. Wymagane doświadczenie zawodowe (1 - 5 lat).

Krótki opis działalności gospodarczej: Pracodawca z sektora medycznego.
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: Doradca EURES - Pani Natalia Konował, e-mail: n.konowal@wup.poznan.pl, tel: 0048 61 846 38 08 Zobacz na mapie
Język aplikacji: chorwacki, angielski, serbski, słoweński
Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przygotować w języku angielskim lub słoweńskim lub chorwackim lub serbskim
Sposób przekazania dokumentów: poczta elektroniczna