Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Lekarz weterynarii - Jonkoping, Szwecja

Kraj: Szwecja

Data dodania: 18.12.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
Pracodawca: Distriktsveterinärerna
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), weterynaryjne, kierunek: Weterynaria, specjalizacja: Studia min. 5-letnie z prawem do wykonywania zawodu
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 28334447

Miejsce pracy: Vallgatan 8, 551 82 Jonkoping, Szwecja Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Dzięki nam masz możliwość pracy z kilkoma różnymi gatunkami zwierząt i każdy dzień jest inny. Nasza praca obejmuje zarówno pracę w klinikach ze zwierzętami, jak i pracę „w terenie”, kiedy odwiedzamy naszych klientów w oborach i stajniach, co oznacza, że podczas naszej pracy zajmujemy się także zwierzętami hodowlanymi i końmi. Prowadzenie samochodu jest naturalną częścią pracy i trzeba czuć się podczas niej komfortowo. Naszym celem jest stworzenie miejsca pracy, w którym każdy będzie lubił pracować, a tym samym uzyska odpowiednie warunki, aby dobrze wykonywać swoją pracę.

Pracując z nami, nigdy nie będziesz się nudzić – mamy bardzo stymulującą i różnorodną pracę. Dzięki całodobowej obsłudze jesteśmy przygotowani do pracy w razie potrzeby także w nocy i w weekendy. Harmonogram obejmujący ten element stanowi część zatrudnienia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 100 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali lekarze weterynarii specjaliści
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), weterynaryjne, kierunek: Weterynaria, specjalizacja: Studia min. 5-letnie z prawem do wykonywania zawodu
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Pozostali lekarze weterynarii specjaliści

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Jesteśmy otwarci na zatrudnienie lekarzy weterynarii, którzy są świeżo po studiach, a także lekarzy weterynarii z doświadczeniem zawodowym. Aby pracować jako lekarz weterynarii, musisz także posiadać zezwolenie Szwedzkiej Izby Rolnictwa. Pomożemy Ci zdobyć informacje niezbędne do tego procesu. Jeśli jesteś obywatelem kraju UE/EOG lub Szwajcarii, możesz pracować w Szwecji tymczasowo w oparciu o zagraniczne kwalifikacje, co oznacza, że nie musisz ubiegać się o szwedzką licencję weterynaryjną, jeśli zamierzasz tu pracować tylko tymczasowo. Jeśli zamierzasz osiedlić się w Szwecji, musisz ubiegać się o licencję. Istnieje możliwość ubiegania się o tymczasowe świadczenie usług weterynaryjnych oraz licencję znajomość języka szwedzkiego nie jest wymagana, jeżeli jesteś w trakcie nauki języka). Jeśli tak, pomożemy Ci spełnić wymóg prowadzenia dokumentacji medycznej w języku szwedzkim, dopóki sam nie zdobędziesz wiedzy językowej. Wymagamy chęci nauki j. szwedzkiego.Więcej na temat tymczasowego świadczenia usług weterynaryjnych i licencji możesz przeczytać tutaj: https://djur.jordbruksverket.se/swedishboardofagriculture/engelskasidor/animalhealthstaff/veterinaryqualifications/veterinarian/degreeinveterinarymedicinefromauniversityinaneueeacountryorswitzerland.4.374060a7155fd5501a6d015d.html. Kolejnym wymogiem, który należy spełnić, jest posiadanie zatwierdzonego prawa jazdy dla Szwecji.

Krótki opis działalności gospodarczej: Distriktsveterinärerna jest instancją weterynaryjną zapewniającą dobrostan zwierząt w Szwecji. Distriktsveterinärerna jest częścią Szwedzkiej Rady ds. Rolnictwa i można je z grubsza przetłumaczyć jako „weterynarze okręgu”.

Oferujemy całodobową obsługę klientów na terenie całego kraju. Posiadamy wyjątkową wiedzę na temat zdrowia zwierząt i przyczyniamy się do ich zdrowia i bezpieczeństwa. Współpracujemy z osobami prywatnymi, firmami, władzami i oferujemy usługi w zakresie doraźnej i profilaktycznej opieki weterynaryjnej oraz zwalczania chorób. Opowiadamy się za etyczną opieką weterynaryjną i jesteśmy zobowiązani zrobić coś więcej zarówno dla klienta, jak i naszych współpracowników. Jesteśmy dumni, że możemy coś zmienić i stworzyć wartość w każdym spotkaniu z klientem. Koncentrując się na zwierzętach i ich właścicielach, wspólnie pracujemy nad ulepszeniem siebie i naszego sposobu pracy. Zawsze twardo stąpając po ziemi i z sercem na właściwym miejscu.

Witamy w Distriktsveterinärerna! Nasze kliniki znajdują się w około 70 lokalizacjach w Szwecji, od Tomelilli na południu po Kirunę na północy. Pracuje tu około 700 licencjonowanych lekarzy weterynarii, dyplomowanych pielęgniarek weterynaryjnych i opiekunów zwierząt. Nasi lekarze weterynarii są lekarzami pierwszego kontaktu, ale kilku z nich posiada również kompetencje specjalistyczne. Nasza organizacja daje możliwość pracy z kilkoma różnymi gatunkami zwierząt, dostęp do kompetentnych współpracowników oraz urozmaiconą i ciekawą pracę.
Adres: dv-rekrytering@distriktsveterinarerna.se Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny
Sposób przekazania dokumentów: e-mail