Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kierowca autobusu turystycznego - Oslo , Norwegia

Kraj: Norwegia

Data dodania: 12.12.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: Strömma Norge AS
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie branżowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 2504349

Miejsce pracy: Grev Wedels plass 4, 0150 Oslo , Norwegia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przewóz pasażerów autobusem typu hop on hop off (wycieczkowy).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Data zakończenia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 42 000 NOK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca autobusu

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie branżowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • bez nałogów

Wymagania pożądane

  • norweski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe w pracy jako kierowca autobusu - min. 1 rok,umiejętność obsługi tachografu cyfrowego, kod YSK - 95. Wymagane prawo jazdy kat. D, zorientowanie na klienta, doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta, punktualność, dbanie o wysoką jakość wykonywanej pracy, odpowiedzialność. Mile widziane norweskie prawo jazdy PCV (Kjøreseddel).
Zakwalifikowani kandydaci będą zobligowani do uzyskania PCV niezbędnego do wykonywania obowiązków zawodowego kierowcy, np. autobusów. Proces ten wiąże się ze spełnieniem określonych kryteriów, m.in. przedstawienia zaświadczenia o niekaralności i zaświadczenia lekarskiego. Więcej informacji: https://www.politiet.no/en/english/passenger-carrying-vehicle-pcv-drivers-licence/

Krótki opis działalności gospodarczej: Stromma jest jedną z największych skandynawskich firm w branży turystycznej działająca na terenie Norwegii, Danii, Szwecji i Finlandii.
Zajmuje się organizacją różnego rodzaju wycieczek dla zagranicznych gości, m.in. zwiedzanie miast z autobusów ( piętrowe typu hop on-hop off)
Adres www: www.stromma.com/jobs
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl – w tytule emaila proszę wpisać - Norwegia – kierowca autobusu turystycznego Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: Aplikacja on-line
CV + list motywacyjny. Wybrani kandydaci – w celu potwierdzenie kwalifikacji zawodowych - będą poproszenie o przesłanie kopii prawa jazdy i karty tachografu
Sposób przekazania dokumentów: Kandydaci proszeni są o wypełnienie aplikacji online
https://shorturl.at/eBJX8 lub przesłanie CV do doradcy EURES w WUP