Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pielęgniarka - Lahti, Finlandia

Kraj: Finlandia

Data dodania: 27.11.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: Wellbeing Services County of Päijät-Häme
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: pielęgniarstwo - konieczność uznania kwalifikacji w Finlandii
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : a969ce53-1d0f-419d-8935-234d6a59b1aa

Miejsce pracy: Keskussairaalankatu 7, 15850 Lahti, Finlandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Opieka pielęgniarska nad pacjentami w szpitalu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 02.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 689,23 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostałe pielęgniarki z tytułem specjalisty
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: pielęgniarstwo - konieczność uznania kwalifikacji w Finlandii
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • bardzo wysoka kultura osobista

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykonywanie pracy z zaangażowaniem, punktualność, zorganizowanie, dobra organizacja pracy, dobra sprawność fizyczna, pozytywne nastawienie, samodzielność, zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w grupie i indywidualnie. Preferowane doświadczenie w pracy jako wykwalifikowana pielęgniarka – min. 3 lata. Zobowiązanie do nauki języka fińskiego.Wykonywanie pracy z zaangażowaniem, punktualność, zorganizowanie, dobra organizacja pracy, dobra sprawność fizyczna, pozytywne nastawienie, samodzielność, zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w grupie i indywidualnie.

Krótki opis działalności gospodarczej: Placówka świadcząca opiekę społeczną i zdrowotną.
Adres www: https://www.paijatha.fi/
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: Tel. 85 74 97 235
WUP w Białymstoku,
ul. Pogodna 22
15-354 Białystok
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny
Link do przeprowadzonej 9.11.2023 rekrutacji
Sposób przekazania dokumentów: email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl – w tytule emaila proszę wpisać - Finlandia - Pielęgniarka