Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Inżynier sprzedaży - Riga, Łotwa

Data dodania: 08.11.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie
Pracodawca: TRAFOLO Engineering
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: : 231101-180

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Riga, Łotwa Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Jako Inżynier Sprzedaży specjalizujący się w magnetyce i energoelektronice będziesz integralną częścią naszego zespołu. Idealni kandydaci będą posiadać wykształcenie inżynieryjne i pasję do napędzania sprzedaży. Znajomość transformatorów i cewek jest koniecznością, a także umiejętność przekazywania złożonych koncepcji technicznych w łatwy do zrozumienia sposób.

Obowiązki zawodowe
• Ścisła współpraca z klientami i ich interesariuszami.
• Opracowanie i realizacja strategii sprzedaży oraz zwiększanie udziału rynkowego TRAFOLO.
• Negocjowanie i zamykanie umów w celu zwiększenia przychodów i rozwoju firmy.
• Zbieranie i podsumowywanie opinii klientów dla zespołu programistów oraz definiowanie wymagań dla nowych funkcji.
• Wkład w kształtowanie przyszłej strategii i kierunku firmy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 04.12.2023
Wynagrodzenie brutto: od 2 000 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inżynier sprzedaży
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania:

- Kandydat powinien posiadać doświadczenie w sprzedaży inżynieryjnej i technicznej.
- Wymagana jest znajomość transformatorów i cewek oraz umiejętność wyjaśniania klientom złożonych koncepcji technicznych w łatwy do zrozumienia sposób.
- Doświadczenie w pracy z dławikami, cewkami indukcyjnymi, transformatorami, ładowarkami bezprzewodowymi itp. w projektowaniu.
- Kontakty osobiste w branży komponentów magnetycznych lub energoelektroniki będą dodatkowym atutem.
- Znajomość narzędzi symulacyjnych i obliczeniowych.

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma specjalizująca się w rozwoju platform symulacji komputerowej dostosowanej do potrzeb inżynierów i elektryków.
Adres www: https://www.linkedin.com/company/trafolo/
Adres: CV w j. angielskim do pracodawcy na adres e-mail: vencels@trafolo.eu Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV w j. angielskim do pracodawcy na adres e-mail: vencels@trafolo.eu
Sposób przekazania dokumentów: CV w j. angielskim do pracodawcy na adres e-mail: vencels@trafolo.eu