Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Specjalista ds. produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych - Do wiadomości doradcy EURES, Austria

Kraj: Austria

Data dodania: 13.11.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: AMS Arbeitsmarktservice Oberösterreich
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany, angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 502115720231

Miejsce pracy: Do wiadomości doradcy EURES, Austria Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Od surowego materiału do gotowego komponentu! W zależności od działów (Montaż, Cleanroom, Surface lub CNC):

-Umieszczanie przyciętego do rozmiaru materiału kompozytowego z włókien w klimatyzowanej sali.
-Składanie komponentów zgodnie z instrukcjami (wiercenie, frezowanie, nitowanie).
-Obsługa najnowocześniejszego sprzętu CNC i innych maszyny.
-Umieszczasznie różnych fornir na specjalnie wykonanych meblach do samolotów biznesowych.
-Przygotowywanie komponentów do malowania przez malarza lub samodzielne ich malowanie.
-Skórowanie lub lakierowanie wysokiej jakości komponentów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 14.11.2023
Wynagrodzenie brutto: od 32 292,82 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką roczną
Zawód: pozostali operatorzy maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych
Typ propozycji: praca stała
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Komunikatywna znajomość języka Niemieckiego i/lub Angielskiego (na poziomie min. B1)
- Ukończone praktyki zawodowe jako stolarz lub ślusarz, mechanik, krawiec, technik CNC, technik tworzyw sztucznych
- Gotowość do nauki nowych rzeczy

Krótki opis działalności gospodarczej: Austriacki urząd pracy pomagający bezrobotnym znaleźć pracę.
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z EOG
Adres: Arbeitsmarktservice Oberösterreich
Petra Rosenstingl
Europaplatz 9, 4021 Linz
tel. +43 50 904 400 418
E-mail: eures.oberoesterreich@ams.at
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki, angielski
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: E-mail: eures.oberoesterreich@ams.at