Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Przedstawiciel handlowy - Stráž nad Nisou, Czechy

Kraj: Czechy

Data dodania: 20.10.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu
Pracodawca: Keramika CZ s.r.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie branżowe, handlowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany, polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: : 28 263 860 777

Miejsce pracy: Kateřinská 1, 460 03 Stráž nad Nisou, Czechy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa obecnych klientów oraz pozyskiwanie nowych. Obsługa zamówień oraz współpraca z kilkoma największymi producentami płytek ceramicznych i kostki brukowej w całej Europie, ale także w Brazylii. Rozpatrywanie reklamacji i spraw z nimi związanych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 10.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 31 000 CZK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: przedstawiciel handlowy
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie branżowe, handlowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
  • polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność
  • bardzo wysoka kultura osobista

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Znajomość obsługi komputera oraz programów biurowych, komunikacja odbywa się poprzez Gmail,
Profesjonalna, uprzejma i przyjazna postawa - umiejętność prowadzenia komunikacji z właścicielami dużych firm o wieloletnich tradycjach

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma istnieje na rynku od 13 lat i zajmuje się handlem międzynarodowym w branży płytek ceramicznych oraz płytek podłogowych.
Adres www: https://www.keramikacz.cz
Adres: Dominik Hyršál
email: zastoupeni.asistent@gmail.com
00420 608 777 785
Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski, czeski
Wymagane dokumenty: CV w PDF (w temacie maila należy wpisać EURES: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ pro polský a český trh )
Sposób przekazania dokumentów: e-mail: zastoupeni.asistent@gmail.com