Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Monter - ---, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 06.10.2023
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie
Pracodawca: MENMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: : StPr/23/2072

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: ---, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - montaż regałów
- układanie towaru w marketach OBI, Bauhaus i inne
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 09.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 8 000 do 14 000 PLN
Zawód: monter konstrukcji budowlanych*
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagane prawo jazdy kat. B oraz komunikatywna znajomość języka niemieckiego, mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

NIP: 6922512740
REGON: 36618386000000
Adres: Stary Lubin 29A, 59-300 Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 609-200-220
E-mail: agnieszka.polanska@menmark.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail