Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Technik technologii żywości - produkcja piekarska - Linz, Austria

Kraj: Austria

Data dodania: 04.10.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: AMS Arbeitsmarktservice Oberösterreich

Numer oferty: : 502114220233

Miejsce pracy: Europaplatz 9, 4021 Linz, Austria Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Jako technik technologii żywości zarządzasz procesami zapewniając, że końcowe produkty, opakowania i procesy spełniają wymagane standardy techniczne, jakościowe i regulacyjne. Będziesz także odpowiedzialny za przygotowywanie i pieczenie dużej ilości wyrobów cukierniczych zgodnie z recepturami, obsługując pojemniki na składniki przemysłowe o dużym rozmiarze i obsługując duży mikser oraz monitorując pracę pieców.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 05.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 30 989,14 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką roczną
Zawód: technik technologii żywności - produkcja piekarsko-ciastkarska
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Ukończone szkolenie jako technik technologii żywości. Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu podstawowym (A2). Znajomość języków: węgierskiego, chorwackiego lub albańskiego jest również akceptowalna. Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

Krótki opis działalności gospodarczej: Austriacki urząd pracy pomagający bezrobotnym znaleźć pracę.
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z EOG
Adres: Arbeitsmarktservice Oberösterreich
Petra Rosenstingl
Europaplatz 9, 4021 Linz
tel. +43 50 904 400 418
E-mail: eures.oberoesterreich@ams.at
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki, angielski
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty.
Sposób przekazania dokumentów: E-mail