Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik ict - Valletta, Malta

Kraj: Malta

Data dodania: 28.09.2023
Dodane przez: Małopolska Wojewódzka Komenda
Pracodawca: kontakt przez OHP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne
Znajomość języków: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Numer oferty: : 377902

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Valletta, Malta Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Koordynacja projektów teleinformatycznych, określanie wymagań systemowych, projektowanie systemu zgodnie z wymaganiami użytkownika, przeprowadzanie testów systemu i jego modyfikowanie. Sporządzanie raportów z przeprowadzanych projektów. Rozwiązywanie wszelkich problemów związanych z funkcjonowaniem systemów informatycznych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.12.2023
Wynagrodzenie brutto: od 2 350 EUR
Opis wynagrodzenia: (wynagrodzenie wzrasta każdego roku)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: projektant / architekt systemów teleinformatycznych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), informatyczne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły
Uprawnienia:
  • Zaświadczenie o uznaniu kwalifikacji MQRIC.
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziana znajomość drugiego (oprócz angielskiego) języka używanego na terenie UE. Asertywność, dbałość o szczegóły, umiejętność analitycznego myślenia, silnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Krótki opis działalności gospodarczej: Maltański Urząd Statystyczny
Adres: Xatt Lascaris, Il-Belt Valletta 1, VLT 2000 Valletta, Malta Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Daniela Caruana
E-mail: eures.recruitment.jobsplus@gov.m
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny w języku angielskim, kwalifikacje akademickie z transkrypcją wyników. Wypełniony dokument: https://nso.gov.mt/wp-content/uploads/Consent-Form.pdf. Zaświadczenie o niekaralności (wydane w ciągu ostatnich 6 miesięcy)
Sposób przekazania dokumentów: E-mail w tytule proszę podać „ICT Officer – 377902”