Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Monter instalacji sanitarnych - Nørre Nebel, Dania

Kraj: Dania

Data dodania: 29.09.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: Nr Nebel Entreprenørforretning A/S
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 5908745

Miejsce pracy: Tarmvej 12 , 6830 Nørre Nebel, Dania Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zatrudnienie przy projekcie separacji ścieków
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 29.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 23 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: monter instalacji i urządzeń sanitarnych
Typ propozycji: praca stała
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Monter instalacji i urządzeń sanitarnych
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • punktualność, kreatywność
  • zdolność planowania, skrupulatność, oko do szczegółów, duża odpowiedzialność, otwartość na reallizację różnych zadań, umiejętność pracy w zespole oraz z własnej inicjatywy.

Wymagania pożądane

  • Prawo jazdy kat. B + E

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Minimum kilkuletnie doświadczenie w zawodzie

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma posiada wieloletnie doświadczenie w pracach ziemnych, kanalizacyjnych, betonowych i brukarskich. Zatrudnionych jest w niej 25-30 osób a swoją działalnością obejmuje głównie obszar Jutland.
Adres www: www.nne-as.dk
Adres: bb@nne-as.dk Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: e-mail