Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Ślusarz w niemczech (rottendorf) - Rottendorf, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 22.09.2023
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: SGP-SORTING GROUP POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: : StPr/23/2307

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Rottendorf, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Szlifowanie metalowych elementów pilnikami i szlifierkami.
- Zlecenie wykonywane w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 + soboty niedziele.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 22.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 66,2 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 66,20 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na 1 miesiąc, z możliwością podpisania umowy na stałe.
Zawód: ślusarz*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie średnie. Wymagane doświadczenie zawodowe min 1 rok na stanowisku Ślusarza. Wymagana sprawność fizyczna i brak przeciwwskazań do pracy fizycznej. Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym. Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i suwnice. Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym.

NIP: 9492069403
REGON: 240833412
Krótki opis działalności gospodarczej: POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA.
Adres www: www.sgp.biz.pl
Adres: 42-202 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dorota Łątka
Nr telefonu: 881-338-338, 577-704-677
E-mail: dorota.latka@sgpgroup.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (Tel. 881-338-338, 577-704-677) w godzinach: 8:00-16:00 lub e-mail: dorota.latka@sgpgroup.eu
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (Tel. 881-338-338, 577-704-677) w godzinach: 8:00-16:00 lub e-mail: dorota.latka@sgpgroup.eu, Godziny : 8:00-16:00