Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kucharz - Heidesee, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 12.09.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Alte Mühle Friedersdorf Christian Lück
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1195868043-S

Miejsce pracy: An der Storkower Str. 10, 15754 Heidesee, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do Twoich zadań należy:
- przygotowanie oraz serwowanie potraw;
- koordynacja linii zamówień;
- zarządzanie magazynem;
- sprzętanie
- praca zgodnie z HACCP.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 13.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 12 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: kucharz*
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie lub ukończone szkolenie jako kucharz. Doświadczenie zawodowe. Dobra znajomośc języka niemieckiego (B1/B2). Podstawowa wiedza o kuchni a la carte. Gotowość do pracy na weekendy. Umiejętność pracy w zespole, elastyczność, odpowiedzialność, kreatywność.

Krótki opis działalności gospodarczej: Restauracja z tradycyjną obsługą.
Adres: Alte Mühle Friedersdorf Christian Lück
Herr Lück
An der Storkower Str. 10
15754 Heidesee
tel. 1: +49 33767 763089
tel. 2: +49 177 7442507
E-mail: info@alte-muehle-friedersdorf.de
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: E-mail, pisemnie, telefon, osobiście.