Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik ogólnobudowlany - Horažďovice, Czechy

Kraj: Czechy

Data dodania: 11.09.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu
Pracodawca: V & J Stavební, a.s.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe
Znajomość języków: czeski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: : 28 072 620 718

Miejsce pracy: Jetenovice 48, 341 01 Horažďovice, Czechy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Firma wykonuje wszelkie prace budowlane, specjalizuje się w robotach murarskich oraz czynnościach związanych z remontem, renowacją koryt rzek i potoków
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 11.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 40 000 CZK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pomocniczy robotnik budowlany
Typ propozycji: praca stała
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Znajomość języków:
  • czeski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia:
  • dobry stan zdrowia

Krótki opis działalności gospodarczej: Budowa lub renowacja kamiennych koryt rzek i potoków.
Adres: vajstavebni@seznam.cz Zobacz na mapie
Język aplikacji: czeski, polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: e-mail