Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pomocnik cieśli szalunkowego - Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 11.09.2023
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: MULTISERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: : StPr/23/5722

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Montaż szalunków tradycyjnych i systemowych zgodnie z rysunkiem technicznym, wykonywanie szalunków tradycyjnych oraz systemami PERI, DOKA i innych. Praca Niemcy/Austria.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 11.09.2023
Data zakończenia: 31.12.2023
Wynagrodzenie brutto: od 60,1 PLN
Opis wynagrodzenia: 13 euro/godzinę
8 godzin+nadgodziny
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: cieśla szalunkowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Cieśla szalunkowy
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B *

Pozostałe wymagania

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w pracy na obiektach przemysłowych, mile widziana znajomość języka angielskiego/niemieckiego.
"Pomocnik cieśli szalunkowego", które rozpocznie się w poniedziałek 11.09.2023, godz. 08:00 w siedzibie firmy Multiserwis w Krapkowicach, ul. Prudnicka 40, 47-300 Krapkowice. Szkolenie potrwa 3 dni (+ 2 dni procesu zatrudnienia). Jego pozytywne ukończenie i przejście badań lekarskich daje gwarancję zatrudnienia w Multiserwis na różnych projektach zagranicznych w Niemczech lub Austrii (w zależności od zapotrzebowania). Szkolenie jest bezpłatne dla osób, które przepracują w Multiserwis 2 miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia. Jeżeli kandydat zrezygnuje z zatrudnienia w trakcie trwania okresu próbnego, będzie zobligowany do pokrycia kosztów szkolenia tj. 246 zł brutto. Jeżeli jesteś z daleka, na czas trwania kursu gwarantujemy darmowe zakwaterowanie w Krapkowicach lub okolicy. W czwartek po ukończonym pozytywnie szkoleniu rozpoczniemy proces zatrudnienia. Jest to dzień załatwienia formalności, administracyjnych szkoleń wewnętrznych oraz badań lekarskich, które odbędą się w Medycynie Pracy NZOZ w Krapkowicach przy ulicy Pocztowej 12 (pamiętaj, aby nie jeść przed badaniami i pić tylko wodę). Następnego dnia (w piątek) o godzinie 07:15 rozpocznie się szkolenie BHP w formie online. W czwartek po południu bądź w piątek rano, na Twój adres e-mail zostanie wysłany link przekierowujący na szkolenie wraz z instrukcją dołączenia do niego. Uwaga! Jeżeli wiesz, że nie będziesz miał możliwości zdalnego odbycia szkolenia BHP - poinformuj nas o tym. Dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc. Dzień szkolenia BHP traktowany jest jako pierwszy dzień pracy, płatny zgodnie z przyznaną polską stawką. Stawka proponowana kandydatowi na okres próbny po szkoleniu bazowym to około 13,00 euro brutto (ruchoma w zależności od dotychczasowego doświadczenia, uprawnień i znajomości języka). Zakwaterowanie za granicą organizuje firma nocleg w pokojach 1-2 osobowych, z wyposażoną kuchnią, łazienką, dostępem do Internetu około 5 zł dziennie potrącane pracownikowi z wypłaty. Przejazdy samochodem służbowym z Polski za granicę i z zagranicy do Polski to koszt
13-28 gr/brutto/km/os (w zależności od sposobu eksploatacji samochodu), przejazdy pomiędzy miejscem zakwaterowania (w kraju wykonywania pracy) i budową są darmowe; Dodatkowe 100 euro za posiadanie samochodu służbowego na stanie (kierowanie pojazdem, prowadzenie karty drogowej, dbanie o czystość). Możliwość korzystania z Systemu Poleceń premie pieniężne za polecanie pracy w Multiserwis nowym.

NIP: 1180021492
REGON: 01150932400000
Adres www: www.bis-multiserwis.pl
Adres: 47-300 Krapkowice, powiat: krapkowicki, woj: opolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Eugenia Godlewska
Nr telefonu: 509411911,77400994
E-mail: eugenia.godlewska@bilfinger.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail