Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Elektryk - Calau, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 08.09.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Marko Jank Elektroanlagen
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne, kierunek: Elektryk

Numer oferty: : 10000-1193390907-S

Miejsce pracy: Saßlebener Weg 4a, 03205 Calau, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do Twoich zadań należy:
- zakładanie instalacji elektryczny dla klinetów prywatnych i instytucjonalnych;
- przegląd, konserwacja i naprawa instalacji klientów;
- budowa szaf sterowniczych (doświadczenie i wiedza nie jest wymagana)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 11.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 15 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: elektryk*
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, elektryczne, kierunek: Elektryk
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie lub ukończone szkolenie jako elektryk. Prawo jazdy kat. B. Umiejętność montażu kabli. Język niemiecki w stopniu dobrym (B2). Pracowitość, dokładność, chęć nauki, samodzielność.

Krótki opis działalności gospodarczej: Regionalna firma elektryczna.
Adres: Marko Jank Elektroanlagen
Herr Marko Jank
Saßlebener Weg 4a
03205 Calau
tel. +49 4935 41801080
E-mail: mjank@jank-elektro.de
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: E-mail, pisemnie, telefonicznie.