Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Specjalista ds.rozwoju i innowacji (rdi) - Kuopio, Finlandia

Kraj: Finlandia

Data dodania: 07.09.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: Savonia University of Applied Sciences
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane, kierunek: Inżynieria Środowiska (lub inne techniczne)
Znajomość języków: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: : 826afab2-43ee-4c81-9618-0a367e2a3491

Miejsce pracy: Microkatu 1, 70201 Kuopio, Finlandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: WaterLAB na Savonia University of Applied Sciences, to międzynarodowy zespół ekspertów, którzy mają szerokie doświadczenie w rozwiązywaniu wyzwań związanych z wodą, realizacją projektów rozwoju produktów i pilotaży terenowych oraz współpracy z klientami przemysłowymi i instytutami badawczymi.

Do zepołu poszukiwany jest specjalista Specjalista ds.rozwoju i innowacji (RDI). Główny zakres obowiązków:

- Kierowanie pełnym cyklem życia projektu od jego rozpoczęcia do zakończenia, zapewniając zgodność z zakresem, harmonogramem i budżetem.
- Współpraca z zespołami interdyscyplinarnymi w celu opracowania kompleksowych planów i strategii projektów.
- Zarządzanie zasobami projektu, w tym personelem, budżetem i sprzętem.
- Monitorowanie postępu projektu, identyfikacja potencjalnych ryzyk i wdrażanie strategii łagodzących.
- Wspieranie skutecznej komunikacji z interesariuszami, zapewniając regularne aktualizacje statusu projektu.
- Rozwijanie i utrzymywanie silnych relacji z klientami, partnerami i organami regulacyjnymi.
- Pisanie i składanie wniosków w celu zabezpieczenia finansowania projektów badawczych (krajowych i międzynarodowych)
- Komunikowanie wyników badań odbiorcom wewnętrznym i zewnętrznym, w tym partnerom branżowym, agencjom rządowym i społecznościom akademickim
- Przygotowywanie raportów technicznych, publikacji i prezentacji na konferencje i seminaria
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.11.2023
Data zakończenia: 31.10.2026
Wynagrodzenie brutto: od 3 480 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik działu badawczo-rozwojowego
Zapewnienie wyżywienia: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Inżynier inżynierii środowiska - gospodarka wodna i hydrologia (wymagany staż - lata: 5)
  • wyższe (w tym licencjat), budowlane, kierunek: Inżynieria Środowiska (lub inne techniczne)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia:
  • Zarządzanie projektem
  • Zarządzanie zespołem
  • komunikacja i współpraca w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Udokumentowane 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami z zakresu inżynierii środowiska
Mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu zewnętrznego finansowania projektów i/lub certyfikacja PMP.

Krótki opis działalności gospodarczej: Savonia University of Applied Sciences to fińska instytucja szkolnictwa wyższego, której właścicielami są gminy w miastach Kuopio, Iisalmi i Varkaus. Savonia oferuje programy studiów licencjackich i magisterskich. Jest to szósty co do wielkości Uniwersytet Nauk Stosowanych w Finlandii, na którym studiuje około 6500 studentów.
Adres www: https://www.savonia.fi/en/homepage/
Adres: https://www.kuntarekry.fi/fi/tyopaikat/rdi-specialist-550599/ Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: wypełniony formularz na stronie internetowej https://www.kuntarekry.fi/fi/tyopaikat/rdi-specialist-550599/
Sposób przekazania dokumentów: wypełniony formularz na stronie internetowej