Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Technik serwisu - Weikersheim, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 05.09.2023
Dodane przez: Podlaska Wojewódzka Komenda
Pracodawca: kontakt przez OHP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne
Znajomość języków: angielski, w mowie - przeciętny, w piśmie - przeciętny, niemiecki, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

Numer oferty: : 10000-1195141331-S

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Weikersheim, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Docieranie i testowanie instalacji po ich podłączeniu
- Przeprowadzanie fabrycznych testów odbiorczych u klientów
- Wyjazdy krajowe/międzynarodowe do klientów z Niemiec i Europy, np. w celu instalacji i uruchomienia systemów lub konserwacji i serwisu
- Szkolenie klientów w zakresie systemów i doradzanie im
- Aktywny udział w realizowanych zadaniach i odpowiedzialność za nie
- Wdrażanie autorskich pomysłów usprawniających pracę
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 06.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 750 EUR
Opis wynagrodzenia: miesięcznie (45.000 Euro rocznie)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik mechatronik*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Technik mechatronik*
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, elektryczne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - przeciętny, w piśmie - przeciętny
  • niemiecki, w mowie - słaby, w piśmie - słaby
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kategorii B Umiejętności komunikacyjne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Wiedza w zakresie: technologia napędów elektrycznych, obsługa klienta, czujniki, konserwacja, naprawy, serwisowanie, doradztwo i wsparcie dla klientów.
- Gotowość do podróży: zazwyczaj wyjazdy trwające od jednego do kilku dni (głównie na terenie Niemiec i innych krajów Europy)
- Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum A1
- Znajomość języka niemieckiego będzie zaletą

Krótki opis działalności gospodarczej: Rozwijająca się firma z branży inżynierii mechanicznej w branży 1C oraz technologia dozowania 2K, wstępna obróbka plazmowa, uszczelnianie na gorąco i impregnacja technologii napędów elektrycznych. Siedziba firmy mieści się w Weikersheim w Badenii-Wirtembergii w Niemczech.
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Trawiasta 20 B, 15-161 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Kruszewska
Nr telefonu: 85 651 61 87
E-mail: a.kruszewska@ohp.pl
Język aplikacji: angielski, niemiecki
Wymagane dokumenty: CV w języku angielskim lub niemieckim należy przesłać na adres mailowy doradcy EURES: a.kruszewska@ohp.pl
W tytule maila proszę wpisać: Niemcy – Technik serwisu oraz nr oferty: 10000-1195141331-S
Sposób przekazania dokumentów: mailowo, osobiście