Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Technik mechatronik - Weikersheim, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 05.09.2023
Dodane przez: Podlaska Wojewódzka Komenda
Pracodawca: kontakt przez OHP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - przeciętny, w piśmie - przeciętny

Numer oferty: : 10000-1189741580-S

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Weikersheim, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Montaż podzespołów i systemów maszyn
- Montaż pneumatycznych układów sterowania
- Konstrukcja szafy sterowniczej według EPLAN
- Uruchomienie systemów sterowania opartych na komputerach PC
- Uruchomienia pneumatycznych układów sterowania
- Rozwiązywanie problemów i konserwacja instalacji i linii produkcyjnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 06.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 EUR
Opis wynagrodzenia: miesięcznie (36.000 Euro rocznie)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik mechatronik*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Technik mechatronik*
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - przeciętny, w piśmie - przeciętny
Uprawnienia:
  • Ukończone szkolenie zawodowe na stanowisku mechatronika lub szkolenie porównywalne
  • Podstawowa wiedza z zakresu pneumatycznych układów sterowania i systemów PLC
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Mile widziane doświadczenie w budowie maszyn specjalnych, ale nie jest to warunek konieczny.
- Podstawowa znajomość aplikacji Windows i Office
- Niezależny i ostrożny sposób pracy
- Niezawodność
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum A2

Krótki opis działalności gospodarczej: Rozwijająca się firma z branży inżynierii mechanicznej w branży 1C oraz technologia dozowania 2K, wstępna obróbka plazmowa, uszczelnianie na gorąco i impregnacja technologii napędów elektrycznych. Siedziba firmy mieści się w Weikersheim w Badenii-Wirtembergii w Niemczech.
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Trawiasta 20 B, 15-161 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Kruszewska
Nr telefonu: 85 651 61 87
E-mail: a.kruszewska@ohp.pl
Język aplikacji: angielski, niemiecki
Wymagane dokumenty: CV w języku angielskim lub niemieckim oraz certyfikaty poświadczające kwalifikacje należy przesłać na adres mailowy doradcy EURES: a.kruszewska@ohp.pl
W tytule maila proszę wpisać: Niemcy – Technik mechatronik oraz nr oferty: 10000-1189741580-S
Sposób przekazania dokumentów: mailowo, osobiście