Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Blacharz samochodowy - Elsterwerda, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 05.09.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Autohaus Wilhelm Neustadt e. K . Inh. Frank Neustadt
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1189327862-S

Miejsce pracy: Westbogen 2, 04910 Elsterwerda, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do Twoich zadań należy:
- spawanie blach;
- przeprowadzanie prac nadwoziowych;
- naprawa oraz montaż części karoserii;
- praca na powierzchniach samochodów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 06.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: blacharz samochodowy*
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Ukończone szkolenie jako blacharz samochodowy. Podstawowa znajomość języka niemieckiego (A2). Prawo jazdy kat. B. Znajomość technologii spawania i klejenia. Samodzielność, motywacja, staranność, rzetelność.

Krótki opis działalności gospodarczej: Naprawa pojazdów samochodowych
Adres: Autohaus Wilhelm Neustadt e. K . Inh. Frank Neustadt
Herr Frank Neustadt
Westbogen 2
04910 Elsterwerda
E-mail: bewerbung@neustadt-automobile.de
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: E-mail, pisemnie.