Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik restauracji hotelowej - Burg (Spreewald), Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 04.09.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Hotel "Am Spreebogen" Inh. Anita Bordmann
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1192318396-S

Miejsce pracy: Ringchaussee 140, 03096 Burg (Spreewald), Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do Twoich zadań należy:
- obsługa gości według standardów A la Carte;
- podawanie posiłków i napojów;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 05.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 13 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: kelner*
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Podstawowa wiedza o obsłudze A la Carte. Podstawowa znajomość języka niemieckiego (A2). Umiejętności komunikacyjne, motywacja, orientacja na klienta. Gotowość do pracy na weekendy.

Krótki opis działalności gospodarczej: Usługi hotelarskie.
Adres www: http://www.hotel-am-spreebogen.de
Adres: Hotel "Am Spreebogen"
Frau Anita Bordmann
Ringchaussee 140
03096 Burg (Spreewald)
E-mail: hotel-am-spreebogen@t-online.de
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV ze zdjęciem, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: E-mail, pisemnie, osobiście.