Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kierownik budowy - Burg (Spreewald), Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 31.08.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: MHC-Grundstücksverwaltungs GmbH
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1193282712-S

Miejsce pracy: Hauptstr. 38, 03096 Burg (Spreewald), Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do Twoich zadań należy:
- koordynacja zadań i działań na placu budowy;
- przegląd dokumentacji budowy;
- tworzenie harmonogramów i planów pracowniczych;
- współpraca z monterami i podwykonawcami;
- planowanie zamówień materiałów oraz kalkulacja kosztów;
- zabezpieczenie placu budowy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 300 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik budowy
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Ukończone szkolenie jako pracownik budowlany. Kilku letnie doświadczenie zawodowe wraz z odpowiednimi kwalifikacjami technicznymi. Doświadczenie w: organizacji placów budowy, kalkulacji kosztów, planowanie pracy, zakupu materiałów budowlanych, znajomość administracji biznesowej, inżynerii materiałowej. Dobra znajomość języka niemieckiego (B2). Zaawansowana wiedza nt. Kontroli jakości, planowania, wykorzystywania zasobów i przetargów. Umiejętności organizacyjne, motywacja, samodzielność, odpowiedzialność.

Krótki opis działalności gospodarczej: Przedsiębiorstwo zajmujące się handlem nieruchomości.
Adres: MHC-Grundstücksverwaltungs GmbH
Hauptstr. 38
03096 Burg (Spreewald)
E-mail: bewerbung@bleiche.de
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: E-mail.