Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Masażysta/masażystka - Burg (Spreewald), Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 31.08.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Spreewald Therme GmbH
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1193829526-S

Miejsce pracy: Ringchaussee 152, 03096 Burg (Spreewald), Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres obowiązków:

- Doradzanie i obsługa naszych gości.
- Przeprowadzanie diagnoz skórnych oraz dermakosmetycznych zabiegów.
- Wykonywanie zabiegów wellness.
- Dbanie o czystość i porządek.
- Planowanie i umawianie na usługi wellness
- Współpraca przy tworzeniu nowych ofert wellness.
- Obsługa telefoniczna oraz świadczenie usług serwisowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 2 300 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: technik masażysta*
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Wykształcenie zawodowe jako Terapeuta Wellness/Physiotherapeuta.
- Doświadczenie w różnych technikach masażu.
- Znajomość nowoczesnych i skutecznych metod leczenia.
- Pewność siebie, odpowiedzialne podejście do pracy.
- Zadbany wygląd.
- Empatia, kompetencje społeczne oraz umiejętność pracy zespołowej.
- Podstawowa znajomość obsługi komputera (pakiet Office).
- Dobra znajomość j.niemieckiego

Krótki opis działalności gospodarczej: 4 gwiazdkowy hotel spa z 84 pokojami. W hotelu znajduja się spa, sauna i fitness. Hotel znajduje się w pobliżu łaźni termalnych (solankowych)
Adres: Spreewald Therme GmbH
Herr Torsten Feiereis
Ringchaussee 152
03096 Burg (Spreewald)
job@spreewald-therme.de
Strona internetowa: https://spreewald-therme.de/
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV (najlepiej ze zdjęciem, numerem telefonu/adresem e-mail)
Sposób przekazania dokumentów: E-mailem
Pocztą lub osobiście
Za pośrednictwem strony internetowej pracodawcy