Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik produkcji sera tartego - Slijperij 12, Holandia

Kraj: Holandia

Data dodania: 29.08.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: Flexible Human Services BV
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : WBS2834923

Miejsce pracy: 2211SK Noordwijkerhout, Slijperij 12, Holandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Rozpakowywanie bloków sera i układanie na taśmociągu-pakowanie produktów (inpak), praca przy stole - kontrola jakości produktów na linii produkcyjnej, przestrzeganie instrukcji i procedur bezpieczeństwa. Praca w niskich temperaturach +4 st. C
hasło: FHS2020
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Data rozpoczęcia: 29.01.2024
Data zakończenia: 29.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 13,27 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pakowacz ręczny
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • bez nałogów

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętność pracy w grupie, pozytywne nastawienie, wysoka motywacja i chęć do pracy w szklarni, dyspozycyjność, umiejętność szybkiego uczenia się, dobra kondycja fizyczna, wysoka wydajność pracy. Mile widziane prawo jazdy kat. B.
Kandydaci nie mogą mieć w pracy: sztucznych rzęs, pomalowanych paznokci (bez paznokci żelowych, hybrydowych itp.) i długich paznokci, a także biżuterii i kolczyków. Paznokcie muszą być krótkie i zadbane.
Mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej.

Krótki opis działalności gospodarczej: Agencja Pracy Tymczasowej Flexible Human Services od 15 lat wspomaga pracodawców różnych sektorów, m.in. logistycznego, produkcyjnego, spożywczego, technicznego - w międzynarodowej rekrutacji pracowników. Specjalizuje się w zatrudnianiu pracowników tymczasowych, delegowaniu i obsłudze kadrowo-płacowej.
Firma, która powstała jako niewielki zespół w 2002 roku, na przełomie lat, rozwinęła się i przekształciła w profesjonalną organizację, zatrudniającą codziennie ponad 1500 pracowników tymczasowych w ponad 150 firmach.
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: Tel. 85 74 97 235
WUP w Białymstoku
ul. Pogodna 22
15-354 Białystok
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl – w tytule emaila proszę wpisać - Holandia – Pracownik produkcji sera tartego