Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik budowlany - Herzberg, Elster, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 28.08.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Bauunternehmen Hofmann GmbH Herzberg
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1192810952-S

Miejsce pracy: Osteroda 23 b, 04916 Herzberg, Elster, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Twoje zadania:
- Prace konstrukcyjne
- Wykonanie robót murarskich
- Produkcja form
- Roboty betonowe i żelbetowe
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 29.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 15,55 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: robotnik budowlany
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Podstawowa znajomość j. niemieckiego
- Ukończone szkolenie jako murarz, pracownik budownictwa strukturalnego, szalunkowiec, betoniarz, pracownik żelbetonu lub doświadczenie w budownictwie
- Prawo jazdy kat. B mile widziane, ale nie jest warunkiem koniecznym.
- Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie, rzetelność, sumienność.

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma budowlana
Adres: Firma budowlana Hofmann GmbH
Pan Feld
Osteroda 23b
04916 Herzberg, Elster

Telefon:
+49 3535 21146

info@bau-hofmann.de
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: E-mailem
Osobiście
Telefonicznie