Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik myjni w salonie samochodowym - Wildau, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 28.08.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Autohaus Dietz GmbH
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany, niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1194615041-S

Miejsce pracy: Chausseestr. 4, 15745 Wildau, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do Twoich zadań należy:
- mycie pojazdów na myjce;
- przygotowywanie pojazdów nowych oraz używanych do wystawy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 29.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 13 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: czyściciel pojazdów
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie na myjce samochodowej. Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym (B1). Zaawansowana wiedza nt. czyszczenia pod wysokim ciśnieniem oraz Detailingu (zestaw zabiegów których celem jest upiększenie pojazdu). Prawo jazdy jest wymagane. Praca zespołowa, niezawodność, motywacja.

Krótki opis działalności gospodarczej: Salon pojazdów samochodowych o masie całkowitej do 3,5 t.
Adres: Autohaus Dietz GmbH
Herr Dietz
Chausseestr. 4
15745 Wildau
tel. +49 3375 5057133
e-mail: martin.dietz@autohaus-dietz-gmbh.de
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfkaty
Sposób przekazania dokumentów: E-mail, telefonicznie, pisemnie.