Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Podolog - Cottbus, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 28.08.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Heidrun Borchert Podologische Praxis
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1195669811-S

Miejsce pracy: Dresdener Strasse 18, 03050 Cottbus, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Terapia ruchowa, masaż stóp i nóg, diagnostyka skóry, kosmetyczna pielęgnacja stóp, medyczna pielęgnacja stóp (podologia), pielęgnacja paznokci, stylizacja paznokci.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 14 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: podolog*
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Ukończone szkolenie jako podolog, alternatywnie jako pedicurzystalub kosmetyczka
- Doświadczenie w obsłudze skalpela
- Chęć uczenia się, życzliwość i elastyczność wobec klienta oraz zorganizowany i zorientowany na cel sposób pracy.
- Podstawowa znajomość j.niemieckiego

Krótki opis działalności gospodarczej: Gabinet podologiczny
Adres: E-mail:
borchert-heidrun@web.de

Gabinet podologiczny Heidrun Borchert
Pani Heidrun Borchert
Dresdener Str. 18
03050 Cottbus

Telefon:
+49 355 12195898
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: E-mailem
Osobiscie
Pocztą