Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Stolarz - Guben, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 04.08.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Holzbau Guben GmbH
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1188352744-S

Miejsce pracy: Grunewalder Str. 12, 03172 Guben, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Praca w warsztacie jako stolarz i meblarz
- Produkcja schodów drewnianych,ruchomych boazerii,drzwi wejściowych
- Montaż produkowanych elementów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 07.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 13,8 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: stolarz*
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Wymagane ukończone wykształcenie stolarskie lub w branży pokrewnej
- Pożądane doświadczenie zawodowe
- Umiejętności manualne i samodzielne metody pracy po przeszkoleniu
- Rzetelność i elastyczność
- Prawo jazdy kategorii B
- Dobra znajomość języka niemieckiego

Krótki opis działalności gospodarczej: Zakład stolarski i ślusarski
Adres: E-mail:
matthias.jordan@holzbau-guben.de

Holzbau Guben GmbH
Pani Jordan
Grunewalder Str. 12
03172 Guben
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: E-mailem