Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pomocnik montera izolacji - Praca w Holandii, Holandia

Kraj: Holandia

Data dodania: 20.07.2023
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: MULTISERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: : StPr/23/4533

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Praca w Holandii, Holandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Montaż i demontaż izolacji termicznych na obiektach przemysłowych, prace pomocnicze związane z montażem izolacji, praca w Holandii.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 04.08.2023
Data zakończenia: 03.11.2023
Wynagrodzenie brutto: od 64 PLN
Opis wynagrodzenia: 14,05 Euro/h + 8% dodatku wakacyjnego
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: monter izolacji przemysłowych*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Monter izolacji przemysłowych*
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B *

Pozostałe wymagania

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w pracy na obiektach przemysłowych, mile widziana znajomość języka obcego.

Osoba przed podpisaniem umowy musi odbyć kurs, który odbywa się w Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach i trwa 6 dni (od poniedziałku do soboty). Koszt kursu to 2100 zł brutto, który może pokryć pracodawca (jest możliwość podpisania umowy na spłatę kosztu kursu po zatrudnieniu) + obowiązkowe VCA (holenderskie szkolenie BHP) po ukończeniu kursu - koszt około 1300 zł brutto (też możliwość potrąceń w ratach tak samo jak w przypadku samego kursu). Jeśli kandydat przechodzi pozytywnie badania i ukończy kurs gwarancja zatrudnienia w ciągu 2-3 tygodni i wyjazd do pracy.
Pracodawca gwarantuje nocleg na czas trwania kursu. Wyżywienie i ubrania robocze we własnym zakresie.

NIP: 1180021492
REGON: 01150932400000
Adres www: www.bis-multiserwis.pl
Adres: 47-300 Krapkowice, powiat: krapkowicki, woj: opolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Eugenia Godlewska
Nr telefonu: 77 4009194, 797 682 310
E-mail: eugenia.godlewska@bilfinger.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail