Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Operator cnc - Hämeenlinna, Finlandia

Kraj: Finlandia

Data dodania: 17.07.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
Pracodawca: Reponen Works
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : MzA0NzIxMDUtNTNmZC00MTRmLTk1ODUtYzRkMWJmZDcxZWExID

Miejsce pracy: Takumäentie 2, 13130 Hämeenlinna, Finlandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Praca na tokarkach wieloosiowych (Puma 5100/400, Kia SKT15 i Leadwell).
-Obróbka wielu maszyn w tym samym czasie. Zwykle jedna z nich jest zautomatyzowana (robot lub podajnik prętów).
-Ustawianie (produkcja niskoseryjna: wiele ustawień)
-Programowanie, najpierw w oparciu o stare programy (modyfikacja), a później całkowicie nowe części.
-Kontrola jakości własnej pracy: pomiary i raportowanie pomiarów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 15.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator obrabiarek sterowanych numerycznie
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Operator obrabiarek sterowanych numerycznie (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Preferowana znajomość programowania robotów Fanuc

Krótki opis działalności gospodarczej: Rodzinna firma założona w 1985 roku. Siedziba mieści się w Hämeenlinna (100 km od Helsinek i 70 km od Tampere). Firma posiada nowoczesny warsztat maszynowy CNC wykorzystujący wiele automatyzacji. W roku 2022 firma zatrudniała 25 pracowników i osiągnęła prawie pięć milionów euro obrotu. Zakład posiada dwie różne linie produkcyjne, dużą linię wsadową o wysokim poziomie automatyzacji i ręczną linię produkcyjną, na której produkowane są małe partie od jednej do 50 sztuk.
Adres www: https://reponenworks.fi/en/
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z EOG
Adres: e-mail: Hanna.blomqvist(at)te-toimisto.fi Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: List motywacyjny i CV
Sposób przekazania dokumentów: adres e-mail