Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Starszy chef de partie - Galway, Irlandia

Kraj: Irlandia

Data dodania: 11.07.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: ORANMORE LODGE HOTEL LIMITED
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, gastronomiczne, kierunek: kucharz, specjalizacja: szefa kuchni
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 2290561

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: H91 NN76 Galway, Irlandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Nadzór oraz organizacja pracy zespołu kucharzy w hotelu, przestrzeganie ustalonych standardów oraz czasu przyrządzanych potraw, kontrolowanie przestrzegania zasad i procedur zapewniających właściwą jakość żywności oraz przepisów BHP, komunikacja z zespołem, posługiwanie się i prowadzenie dokumentacji wymaganej przy produkcji potraw, zapewnienie profesjonalnej i miłej obsługi klientów, współpraca ze zespołem przy przygotowywaniu miejsca pracy i sprzątaniu, właściwa ocena ilości i jakości przygotowanej żywności zgodnie z wymaganymi standardami, pomoc w szkoleniu kucharzy zespołu, kontrola kosztów i wydatków, kontrola ilości i jakości produktów, monitorowanie prawidłowości działania sprzętu kuchennego, zgłaszanie wszelkich usterek i nieprawidłowości
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 14.07.2023
Wynagrodzenie brutto: od 35 000 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką roczną
Zawód: kucharz*
Typ propozycji: praca stała
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • zasadnicze branżowe, gastronomiczne, kierunek: kucharz, specjalizacja: szefa kuchni
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • bez nałogów

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe: co najmniej 5-letnie w pracy w ekskluzywnych restauracjach. Wysoka motywacja do pracy, doskonałe zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w grupie, wykonywanie pracy z pasją, dobra znajomość przepisów HACCP, wysokie zdolności przywódcze, wykazywanie inicjatywy, pasja do gotowania, aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność hotelarsko-gastronomiczna.
Adres www: https://www.oranmorelodge.ie/
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: Ms Mary O Higgins, email: ohiggins.mary@gmail.com

Doradca EURES: WUP Białystok, tel. 85 74 97 235
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: email: – beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl w tytule emaila proszę wpisać - Starszy Chzef de Partie